Pro zaměstnance

Výhody práce u agentury

Jsme ti, na které se můžete spolehnout. Postavíme se za vás a pomůžeme vám ve všech životních situacích. A jako bonus vám najdeme práci.

Podívejte se na přehled všech benefitů a nabídku aktuálních volných míst

Nic neplatíte

Všechny naše služby pro vás jsou zcela zdarma. Agentura práce si z vaší mzdy nevezme ani korunu. Zaručujeme vám, že dostanete stejnou mzdu a příplatky jako kmenoví zaměstnanci na stejném pracovišti, mnohdy však ještě více. A k tomu celou řadu výhodných benefitů. Naše služby platí velké firmy, pro které můžete pracovat.

Zázemí silné společnosti je tu pro vás

Zaměstnáváme stovky spokojených zaměstnanců a vyjednáváme za vás u firem, pro které můžete pracovat, ty nejlepší podmínky. Není se čeho bát – na trhu působíme dlouhodobě již od roku 2010. Od té doby jsme našli práci stovkám spokojených zaměstnanců.

S vašimi problémy se u nás můžete klidně obrátit na našeho nejvyššího ředitele, který je bude řešit. Vždy se za vás postavíme a můžete se na nás spolehnout.

Práce u agentury je výhodná a přesně pro vás

Momentálně obsazujeme pracovní pozice operátor výroby, skladník, manipulant, pomocník olepování, řidič VZV, betonář, zedník, svářeč a mnohé další. Nezáleží na vašich pracovních zkušenostech ani na vašem vzdělání. Vždy se vám budeme věnovat a najdeme vám tu správnou práci za co nejlepších podmínek.

Postaráme se o vás a vaši rodinu

Vy a vaše rodina nás zajímá. Zajistíme vám finanční stabilitu, pravidelný měsíční příjem a každotýdenní finanční zálohy na pokrytí pravidelných výdajů. Rovněž vám pomůžeme s exekucemi a insolvencemi – zázemí naší velké společnosti za vás bude komunikovat s bankami a exekutory k vyjednání co nejlepších podmínek. Jako bonus pro vás máme zdarma připraveno kulturní vyžití jako odměnu za dobře odvedenou práci. Prožijte s námi spokojený rodinný život.

Benefity pro zaměstnance

Slušné chování a jednání s respektem k našim zaměstnancům jsou u nás samozřejmostí. Spolu s prací získáte rozsáhlý systém péče o zaměstnance, který se o vás postará.

Naše agentura vám poskytuje nejvíce benefitů. Získáte pravidelnou poctivou práci, srovnatelnou nebo vyšší mzdu a spoustu benefitů, které vám práce v kmenu nenabídne.

Odměny a bonusy

Odměňujeme pracovité. Každý zaměstnanec může získat finanční bonus za pravidelnou docházku a odpracované přesčasy v řádu několika tisíců korun. A pro ty nejlepší máme nejen finanční

Zobrazit více »

Ubytování a Doprava

Zajistíme vám komfortní ubytování tam, kde pracujete. Naše agentura pro vás má přichystáno několik komfortních a zrekonstruovaných ubytoven i celých bytů. Zajišťujeme bydlení jak jednotlivcům,

Zobrazit více »

Pomoc koordinátorů

U nás víte, na koho se obrátit. Naši koordinátoři se vám budou věnovat individuálně a řešit jakékoli vaše problémy. Každý náš zaměstnanec nás zajímá a

Zobrazit více »

Pozn.: Benefit „výhody a slevy“ je poskytován zaměstnanci, který ode dne svého nástupu do zaměstnání odpracoval řádný fond práce alespoň za prvních 30 dní. 

Benefit „lékařská prohlídka a pracovní oblečení zdarma“ je poskytován zaměstnanci, který ode dne svého nástupu do zaměstnání odpracoval alespoň 90 dní.

Některé benefity mohou být vyhrazeny pouze zaměstnancům majícím občanství české republiky a vzniklé ze závazků na území České republiky.

Nabídka ubytování

Všem našim zaměstnancům poskytneme možnost ubytování přímo v místě výkonu práce, anebo poblíž. Na výběr je z různých druhů ubytování pro jednotlivce, páry či celé pracovní skupiny a rodiny. Vyjdeme vám vstříc ve vašich požadavcích ohledně bydlení.

Samostatné objekty se zahradou

Bydlení jako doma se zahradou a kompletním zázemím. V objektech se nachází několik samostatných bytových jednotek s vlastními koupelnami. Pohodlí si můžete udělat na příjemné terase s výhledem a relaxovat na soukromé zahradě obepínající celý objekt.

Plně vybavené byty

Soukromé bytové jednotky se nacházejí v několika velkých objektech. Naše útulné a pěkně vybavené byty se nacházejí jak v Hranicích na Moravě, tak ve Valašském Meziříčí. V rámci bytových jednotek lze užívat samostatné pokoje v případě jednotlivců či párů, popřípadě přenechat celý byt pro rodiny či větší pracovní skupiny přátel.

Komfortní Ubytovny

Doplňkem našich ubytovacích služeb jsou pečlivě vybrané ubytovny, u kterých dbáme na stanovený standard poskytovaných služeb, které zahrnují především každodenní úklid a udržování čistého prostředí. Zaměstnancům jsou k dispozici různé variace pokojů od dvou po šestilůžkové provedení.

Domy

Byty

Ubytovny

Doporučte kolegu

Doporučte nebo osobně přiveďte nového pracovníka na jakoukoli pracovní pozici do naší agentury a získejte finanční odměnu.

Využijte nabídky prvních 100 za 2000!

U nás nemusíte čekat až 12 měsíců na vyplacení finančních bonusů za doporučení jako u ostatních agentur. Finanční bonus ve výši 2000 Kč získáte už za prvních celých odpracovaných 100 hodin zaměstnance, kterého jste doporučili. To obvykle znamená pouhé 2 týdny, po kterých je splněno a můžete se těšit na příjemnou finanční odměnu.

Víte o někom?

Znáte pracovníka, kterého nám můžete doporučit? Chcete u nás pracovat a rovnou začít se svým kamarádem, kolegou či někým z rodiny? Rádi vás u nás přivítáme, dejte nám o sobě vědět a užijte si finančního bonusu téměř okamžitě.

Kontakt

Oddlužení a pomoc v nouzi

Víte, že se můžete jednoduše zbavit až 70 % svých dluhů a okamžitě zastavit zabavení vašeho majetku bez nutnosti finančního zajištění?

Stačí se stát naším zaměstnancem.

Zdarma pro Vás

Pokud vás trápí dluhy a exekuce, jsme připraveni vám pomoci. Nemusíte platit drahé právníky a bojovat s exekutory, vše vyřídíme za vás zcela ZDARMA.

VYUŽIJTE NAŠEHO ZÁZEMÍ

Zázemí naší velké společnosti si může dovolit najmout ty nejlepší právní a daňové poradce, kteří za vás budou bojovat a pomohou vám s finančními problémy z minulosti. Pokud máte dluhy a exekuce, staňte se naším zaměstnancem, získejte stejnou či vyšší mzdu jako zaměstnanci v kmenu a k tomu spoustu skvělých benefitů – například právní pomoc s exekucemi.

Jak vypadá proces pomoci s oddlužením?

Je to zcela jednoduché a zcela ZDARMA.

Úvodní schůzka

Náš specialista na záležitosti oddlužení a insolvence si s vámi sjedná schůzku u kávy a konzultuje s vámi vaši aktuální situaci. Po zjištění potřebných situací konzultuje s našimi právníky a daňovými specialisty.

Dodání dodatečných informací a dokumentů

Na základě informací získaných z úvodní schůzky vás můžeme požádat o dodatečné informace.

Vypracování insolvenčního návrhu

Insolvenční návrh zcela ZDARMA připraví náš zkušený advokát, který zahájí vaše oddlužení.

Zahájení insolvenčního řízení

Vypracovaný insolvenční návrh podáme k příslušnému soudu, který zahájí insolvenční řízení.

Povolení oddlužení

Příslušný soud rozhodne o povolení vašeho oddlužení, čímž vaše starosti téměř končí.

Ukončení procesu oddlužení

Pokud dlužník splní všechny požadované úkony, soud jej osvobodí od zbytku dluhu ve výši až 70 %. Zbytek dluhu se rozloží do splátek na období několika let.

Máte zájem stát se naším zaměstnancem a dozvědět se více o možnosti pomoci s oddlužením? Napište nám prosím či kontaktujte svého koordinátora SKS Business personální agentury na svém pracovišti.

Dejte nám vědět ještě dnes

Telefon
+420 778 548 081

753 01 Hranice
Jiráskova 116

SKS Business Unit s.r.o. © 2018. Všechna práva vyhrazena

Created by: TwoDo