Hledáte výrobní zaměstnance? Jste tu správně.

Jsme specialisté na zprostředkování zaměstnanců na jakékoli výrobní pozice (operátor výroby, skladník, manipulant apod.) Na tyto pozice nabízíme kvalitní a zručné zaměstnance.

členové Evropské unie

národnost
  • Maďarská
  • Ukrajinsko-Maďarská
  • Srbsko-Maďarská
  • Rumunská
  • Slovenská
  • Česká
EU

mimo Evropskou unii

národnost
  • Srbská
  • Ukrajinská
  • Bosenská

Služby all inclusive

Vaše starost je nyní naše radost. S agenturou práce nic neřešíte – přidělíme vám zaměstnance a o vše je postaráno, veškeré administrativní a technické záležitosti převádíme na sebe. Každého zaměstnance vám poskytneme s komplexními službami, které zahrnují:

Vyhledání, nábor a vstupní pohovor zaměstnance

Překladatelé a koordinátoři na pracovišti

Výplata mzdy

Odvod sociálního a zdravotního pojištění a daně z příjmu

Zpracování personální a mzdové agendy

Školení BOZP

Vstupní a periodické lékařské prohlídky

Ubytování zaměstnanců

Přeprava zaměstnanců

Vybavení ochrannými pomůckami dle příslušné bezpečnostní normy

Splnění legislativních požadavků agenturního zaměstnávání

Vyřízení zaměstnaneckých karet, pracovních a pobytových víz pro zaměstnance pocházejících ze zemí mimo EU

Každý klient od nás v rámci služeb obdrží koordinátory a v případě potřeby překladatele, kteří jsou na místě výkonu práce přítomni nepřetržitě a jsou k dispozici pro řešení okamžitých potřeb. Klientům je rovněž nepřetržitě k dispozici nejvyšší vedení společnosti pro přímé a rychlé řešení obchodních záležitostí.

Stabilita služeb

Jistota dlouhodobé spokojenosti

Pouze spokojení zaměstnanci jsou ti správní. Proto naše společnost nabízí propracovaný systém benefitů, který je nejrozsáhlejší ze všech agentur v kraji. Navíc v rámci regionu Hranicka kontraktujeme společně s naší partnerskou firmou pečující o ubytování a služby zaměstnancům velký počet ubytovacích kapacit. Smluvně jsou kapacity ošetřeny tak, že nikdy nevznikne problém s ubytováním zaměstnanců.

Kontraktujeme nejen hromadné ubytovací kapacity, ale rovněž desítky bytů v různých městech regionu zajišťující maximální komfort našich zaměstnanců.Zaměstnanci bydlí obvykle přímo v docházkové vzdálenosti místa výkonu práce – našim klientům tak nevznikají přebytečné náklady na dopravu, které účtují jiné agentury ve fakturační ceně.

Ondřej Žáček

Ředitel obchodních záležitostí

Naše služby tvoří komplexní nabídku personálního řešení na míru. Přidejte se mezi stovky našich zaměstnanců a desítky spokojených klientů. “

Zaměstnanci ze zemí mimo EU

Máte vlastní zahraniční zaměstnance a chcete je legálně zaměstnávat?

Rozumíme legislativě mimo EU

Agenturní zaměstnávání pracovníků pocházejících ze zemí mimo Evropskou unii je naší specializací. Našim klientům nabízíme zejména Srbské a Ukrajinské zaměstnance s výrazně kratší dobou vyřízení pobytových a pracovních dokumentů oproti standardním čekacím lhůtám.

Tito zaměstnanci jsou dlouhodobě výtečně hodnocení díky jejich nadprůměrnému pracovnímu nasazení, spolehlivosti a manuální zručnosti. Věříme jim natolik, že poskytujeme zkušební lhůty, ve kterých si tyto zaměstnance můžete vyzkoušet přímo na vašem pracovišti. Věříme, že budete maximálně spokojeni.

V případě zájmu o zaměstnance pocházející ze zemí mimo EU pro vás zařídíme splnění veškerých legislativních povinností, jejich nábor a dovoz. Jsou k nim poskytovány stejně komplexní služby jako ke všem zaměstnancům z EU. O nic se tedy nestaráte, vše vyřídíme za vás.

Reference 
mluví za nás

Děkujeme všem našim klientům a partnerům za dlouhodobou a příkladnou spolupráci.

DAS WELDING

Společnost DAS WELDING se zabývá výrobou autosedadlových komponent pro nadnárodního výrobce Hyundai v Nošovicích. Ve výrobních závodech se pracuje především se svářečskými technologiemi.

Henniges Automotive

Společnost Henniges je tradičním výrobcem těsnících a antivibračních řešení pro automobilový průmysl. V závodě v Hranicích nalezneme vysoký počet moderních semiautomatizovaných lisovacích linek a jiných pokročilých strojů. Mezi zákazníky se řadí špičky automobilové branže, jako je například BMW.

DEZA (Agrofert)

DEZA Valašské Meziříčí zpracovává černouhelný dehet a surový benzol, vedlejší produkty z koksování uhlí, ze kterých vyrábí celou řadu produktů s širokým uplatněním, a to například v jaderném či automobilovém průmyslu.

CIE Automotive

Společnost CIE je předním výrobcem lisovaných dílů na transferových a konvenčních lisech. Zaměstnanci provádějí především montáž a svařování sestav pro automobilový průmysl.

MB DOMUS

Specialista na výrobu a prodej českého trendového sériově vyráběného nábytku v demontovaném stavu. Nábytek, který společnost MB DOMUS vyrábí, můžete najít v tuzemských obchodech, ale převážně zahraničních nábytkových řetězcích.

Hanwha Advanced Materials Europe

Společnost Hanwha Advanced Materials Europe je výrobcem plastových dílů pro auto-průmysl a EPP granulátu (expandovaného polypropylénu) pro další zpracování. Plastové díly vyrábí jak z kompozitního materiálu (sklo + polypropylén) GMT – Glass Mat Thermoplastic, tak z expandovaného polypropylénu EPP.

Odpovědná firma

Jsme odpovědní

Společenská odpovědnost pro nás představuje dobrovolný závazek chovat se v rámci svého rozvoje odpovědně k prostředí i společnosti, ve které podnikáme. Při každodenním rozhodování o klíčových aktivitách společnosti či budování vztahů s partnery vždy pečlivě zvažujeme dopady našich společných aktivit na společnost.

Pozitivní vliv na oblast pracovního trhu

Jako agentura práce se stovkami zaměstnanců pečlivě dbáme na zachování rovnováhy pracovního trhu a poskytování rovných příležitostí. Úzce spolupracujeme s krajskými a okresními pracovišti Úřadu práce ČR či oblastními inspektoráty práce nebo cizineckou policií. Společně koordinujeme své kroky tak, abychom přinášeli pozitivní synergie v sociální oblasti zaměstnanců.

Přínos pro celou společnost

Jsme zcela legálním zaměstnavatelem plnícím všechny legislativní a daňové předpisy. Za každého zaměstnance odvádíme státem stanovené daně a podílíme se tak na plnění společného rozpočtu, který slouží veřejnému zájmu.

Zelená administrativa

Agenturní zaměstnávání s sebou nese vysokou administrativní zátěž, která se promítá zejména do oblasti nákupu spotřebního materiálu. Pravidelně aktualizujeme naše procesy a školíme naše zaměstnance k odpovědnému chování vůči životnímu prostředí kolem nás.

Myslíme na ostatní

V Hranicích, našem domovském městě, podporujeme mladé judisty z klubu Judo železo Hranice, který připravuje budoucí Olympijské hvězdy. Jsme rádi, že můžeme být jednou z opor tohoto sportovního klubu a přispět na dobrou věc.

Olomoucký divadelní spolek Na balkoně sdružuje divadelní, hudební či režijní umělce, kteří pro své diváky pravidelně uvádění několik zajímavých inscenací, a to například v Divadle na Šantovce. Jsme rádi, že můžeme podporovat kulturní scénu našeho kraje a naše zaměstnance i partnery zveme na představení.

Máte zájem o marketingovou či sponzoringovou spolupráci? Kontaktujte nás prosím.

Dejte nám vědět ještě dnes

Telefon
+420 778 548 081

753 01 Hranice
Jiráskova 116

SKS Business Unit s.r.o. © 2018. Všechna práva vyhrazena

Created by: TwoDo